Методична робота

gallery/емблема2

Методична робота у вересні 2018

1. Проведення установчої педради, на якій педагоги ознайомились з основними завданнями на новий навчальний рік та очікуваними результатами роботи педагогічного колективу у 2018-2019році.
2. Забезпечити проведення Свята початку навчального року та участь у ньому дітей всіх вікових груп.
3. Проведення конкурсу-огляду розвивального середовища груп та дизайн-проектів ігрових майданчиків.
4. Консультація методиста «Основні напрямки освітньої роботи в закладі д/о у навчальному році. Методичне забезпечення».
5. Проведення діагностики дітей дошкільного віку (старші, середні групи)
6. Робота практичного психолога та вихователя з батьками та дітьми щодо полегшення адаптації до дитячого закладу.
7. Планування та проведення батьківських зборів з метою налагодження партнерських стосунків та співпраці ЗДО та сім'ї у вихованні дітей.

Методична робота у жовтні 2018

1. Проведено моніторинг рівня компетентності та фізичного розвитку дітей старшого дошкільного віку
2. Підсумки адаптаційного періоду дітей раннього дошкільного віку
3. Об’явлено фотоконкурс за участю батьків «Запоріжжя - рідний край!»
4. Заплановано День відчинених дверей для батьків «Бережи себе, малюк!» (заняття "Про вогонь нам треба знати, з ним не треба жартувати», «Світлофорова наука»
5. Трудовий десант «Чисто, гарно, затишно» за участю дітей, батьків, вихователів
6. Свята осені
7. Панорама організованих форм роботи з дітьми, присвячених безпеці життєдіяльності в групах 2, 9, 3, 8

Методична робота у грудні 2018

Методична робота у січні 2019

Методична робота у листопаді 2018

1. Йде підготовка до педради, де розглядатимуться питання про роботу педколективу ЗДО щодо збереження та зміцнення здоров’я, безпеки життєдіяльності дітей в небезпечних та незвичайних ситуаціях.
2. З 6 по 9 листопада пройшли осінні святкові ранки у всіх групах ЗДО, де були присутні батьки та адміністрація.
3. З 14 по 30 листопада у нашому закладі відбувся Місячник безпеки життєдіяльності дітей. Педагогами груп проведені заняття згідно тематичного плану з проблеми. У куточках для батьків розміщено консультативний матеріал.
4. Відбулися відкриті заняття в старших групах №1, 8, 10 на яких педагоги Корнієнко Ю.В., Бичек О.В., Дашко В.А. поділилися досвідом роботи з систематизації знань дітей про безпечну поведінку та безпечне довкілля.
5. Психологом ЗДО Данільчук А.Є. проведений запланований раніше відео-тренінг з безпеки дітей.
6. Проведено перше заняття семінару для вихователів логопедичних груп під керівництвом вчителя-логопеда Августинської Я.М.
7. Вихователі груп компенсую чого типу Скотаренко О.В., Дашко В.А, Сухіна М.М. направлені на проходження курсів підвищення кваліфікації при ЗОІ ППО.

1. Розпочалась підготовка до Новорічних свят. Музкерівники та педагоги готують сценарії, з дітьми вивчають пісні, хороводи і таночки; виконати ролі казкових персонажів готуються педагоги та запрошені актори, батьківський комітет вирішує питання щодо придбання подарунків. Зовсім скоро доведеться продумати костюми, підготувати атрибути для свята і відповідно прикрасити актову залу.

2. Відбувся навчально-практичнмй семінар "Садочок - простір дружній до дитини" за участю педагогів: Вовкодав Т.І., Іщенко О.А., практичного психолога Данільчук А.Є.

3. Для досвідчених педагогів відбулась консультація "Інтелектуальні карти в освітньому процесі".

4. Звіт про проходження курсової перепідготовки вихователів груп компенсуючого типу: Дашко В.А., Сухіної М.М., Скотаренко О.В.

5. 19 грудня в  групах  заплановано провести народознавчі заняття до свята Миколая.