Відбулись спортивні розваги за участю батьків

Минулого тижня відбулись спортивні розваги з батьками з метою формування здорового способу життя «Тато, мама, я – спортвна сім’я!»

Традиційно щороку ми запрошуємо батьків до участі у спортивних розвагах разом з їх дітками. Цього разу змагались батьки та діти групи №7 та №9. Спортивні розваги допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, сприяють зміцненню стосунків між батьками та дитиною; виховують почуття поваги, взаємопідтримки в сім’ї, заохочують родину до здорового способу життя.

І, доречі, цього разу не було переможців і переможених, бо наприкінці спортивного свята зрівнявся рахунок між командами! Як то кажуть – перемогла дружба! Урочисто нагородила солодкими медалями кожного маленького учасника директор ДНЗ Денисенко С.В.

Діти та батьки отримали веселий бадьорий настрій та задоволення.

Маленькі учасники свята разом зі своїм вихователем Клюквачовою О.В., директор ДНЗ Денисенко С.В. з іншими членами журі – Скотаренко О.В. та Гай Т.І., помічник вихователя Нестерова О.Г.