Місячник безпеки життєдіяльності в ДНЗ №293 “Багряні вітрила”

З метою запобігання виникнення надзвичайних подій, учасниками яких є діти та підлітки з 06.11.2019 по 27.12.2019 у нашому ДНЗ відбувся Місячник безпеки життєдіяльності.

Однією з умов проведення МІСЯЧНИКА БЕЗПЕКИ був конкурс дитячих малюнків та плакатів на тему: «ДСНС – очима дітей» та «Обери життя», а саме:

– попередження пожеж та надзвичайних ситуацій;

– дитячі пустощі з вогнем та їх наслідки;

– пожежно-прикладний спорт;

– пожежі в побуті, на виробництві, на хлібних полях, лісові пожежі;

– здоровий спосіб життя.

Пропонуємо переглянути творчі поробки, виготовлені нашими дітками спільно з батьками:

Серед усіх представлених робіт творча група обрала найкращі для спеціальної виставки, яку мали можливість відвідати группи та співробітники.

Крім виставки поробок, малюнків та аплікацій, ще відбулись відкриті заняття, колективні перегляди мультфільмів на тему БЖД, бесіди, тематичні навчальні ігри, моделювання ситуацій, інструктажі, консультації.

робота з БЖД у ДНЗ №293

За підсумками проведення «Місячника безпеки життєдіяльності» у закладах освіти району, з трьх робіт, наданих нами на конкурс, посіла ІІ місце спільна робота вихователя Талах Л.М. та дітей старшої групи №5 у номінації Творчий конкурс «Сам собі рятівник»: навчальний макет для уроку з основ здоров’я, мультимедійний посібник, дидактична гра, вироби з прикладного матеріалу. А саме це був пальчиковий театр до казки “Кицін дім”. Інші відзначені як учасники.

Організатори місячника безпеки – ГУ ДСНС України у Запорізькій області, Департамент освіти і науки облдержадміністрації, Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста України, Запорізька обласна організація Добровільного пожежного товариства.