Виховтель ДНЗ №293 Таланова Т.В.

23 січня на базі нашого навчального закладу відбулась презентація досвідів роботи педагогів логопедів ДНЗ Комунарського району з елементами майстер-класу.

Наш вихователь спеціальної групи для дітей із порушенням мовлення Таланова Тетяна В’ячеславівна ділилася досвідом з теми: «Дидактична гра як засіб корекції загального недорозвитку мовлення у дітей дошкільного віку».

Привітала учасників презентації методист РМК Гурська О.С.

Як відомо, гра – один із найважливіших прийомів роботи з дітьми дошкільного віку. Під час виступу Таланова Т.В. розповіла про дидактичні ігри, які використовує у роботі та теоретично обґрунтувала їх значення.

Вихователь логопедичної групи ДНЗ №293 Таланова Т.В. презентує свій досвід роботи

Продовжили захід педагоги ЗДО №166. Пазіна О.М., вчитель логопед групи для дітей з важкими порушеннями мовлення, розповіла про «Корекцію граматичної будови мовлення дітей дошкільного віку із ЗНМ: система роботи над прийменниками».

Пазіна О.М., вчитель логопед ДНЗ №166

Суворова К. М., вчитель-дефектолог спеціальної групи для дітей із ЗПР, та Жолудєва Ю.М., вчитель-логопед спеціальної групи презентували свій досвід роботи про «Вплив сенсорної інтеграції на розвиток дитини». Крім того вони залучили всіх гостей заходу до участі в практичних вправах із сенсорної інтеграції.

Суворова К. М., вчитель-дефектолог, та Жолудєва Ю.М., вчитель-логопед ДНЗ №166

Про «Взаємодію ІРЦ з ЗДО району» розповіла Шульга О. В., представник інклюзивно-ресурсного центру по Комунарському району міста Запоріжжя.