Menu

Ми отримали сертифікат

сертифікат ІІ заняття доброти

Нагадуємо, що 2 березня за підтримки Міністерства освіти і науки України (лист МОН України №4/435-20 від 28.01.20 р.) благодійний фонд «Щаслива лапа» запропонував провести у закладах дошкільної освіти України “ІІ Всеукраїнське заняття доброти” на тему: “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”.

Наші вихователі радо відгукнулися на цю пропозицію і провели заняття доброти: Мастюгіна Людмила Петрівна сер.гр. №13 – Заняття про тварин; Нікольська Надія Андріївна ст гр.№9, №7 – Інтерактивне заняття (Тварини – наші друзі); Талах Лариса Миколаївна ст.гр. №5 – Заняття з елементами сюжетно-рольової гри (Ветеринарна клініка)

У ІІ Всеукраїнському занятті доброти взяли участь навчальні заклади з 960 населених пунктів України (це на 47 населених пунктів більше ніж в 2019 році).

Безкоштовні бонусні методичні матеріали, які можна використати у навчально-виховному процесі від БФ «Щаслива лапа»: (для завантаження матеріалів перейдіть за посиланням) – https://drive.google.com/drive/folders/1EC-iE7iaqK9vXhfRyrNfWvFKW5bkOEJM?usp=sharing

Залишити відповідь