Відзначаємо Міжнародний день дитячої книги

Сьогодні, 2 квітня, у день народження великого казкаря з Данії Ганса Крістіана Андерсена, світ відзначає Міжнародний день дитячої книги (International Children’s Book Day).Книга! Вона поруч від самого народження. Дитяча книга – перша сходинка до пізнання безмежного, чарівного, дивовижного світу – життя.Завдання педагогів розвивати інтерес до книги, привчати дітей використовувати книжки як засіб організації цікавого відпочинку, прищеплювати бажання і вміння самостійно діяти з книгою, берегти її та лагодити. Сьогодні вихователями було організовано тематичні заняття, на яких дітей знайомили з історією виникнення книжок, їх будовою та професіями людей, які пов’язані із процесом їх створення, нагадали правила поводження з книгою. Формували читацьку культуру під час читання творів дитячих письменників. Особливо захоплюючим було знайомство з улюбленими книжками, які принесли діти з собою у цей день.